Öppettider mån - fre 07:00 – 16:30  Telefon 031-746 63 00

Ändrade öppettider 17/11 pga utbildningsresa & EU-toppmöte.

Vi kommer ha begränsad bemanning och inga utkörningar under denna dag!

Öppettider:

 

06:45 - 12:00

 

Visa meny

Kontakta HJM

Anders Olausson

Direkttelefon: 031-7466301
Mail: Anders@hjm.se

Niclas Björk

Direkttelefon: 031-7466302
Mail: Niclas@hjm.se

Andreas Björk

Direkttelefon: 031-7466303
Mail: Andreas@hjm.se

Henrik Eriksson

Direkttelefon: 031-7466304
Mail: Henrik@hjm.se

Sebastian Larsson

Direkttelefon: 031-7466307
Mail: Sebastian@hjm.se

Samuel Malmqvist

Direkttelefon: 031-7466308
Mail: samuel@hjm.se

Fredrik Smith

Direkttelefon: 031-7466305
Mail: Fredrik@hjm.se

Helen Björk

Ekonomi
Direkttelefon: 031-746 38 62
Mail: Helen@hjm.se

 

Plannja Trend ger ditt hus ett extra lyft

Alla som drömmer om ett förstklassigt plåttak kan förverkliga sina drömmar genom att lägga Plannja Trend.

900 kilo tak i stället för 6 ton tak

Decra är en modern taklösning med ett klassiskt och elegant utseende. Vikten är bara 1/6 av betongpannans, ändå är decra betydligt starkare.

Våra leverantörer:

               

 

Vi stödjer: